Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aristotle Uni. of Thessaloniki
11-02-2013, 12:17 AM
Bug Aristotle Uni. of Thessaloniki
Merhaba arkadaşlar
Aristotle Uni. of Thessaloniki e erasmus için tercih yapmayı düşünüyorum fakat eğitim dilinin yunanca olması ve dersleri verememe durumum beni düşündürüyor. Daha önce bu üniversiteye gitmiş olanlar aldıkları dersleri verebildiler mi. Ayrıca Yunanistan nası konaklaması insanları ulaşımı yada insanları nasıl. Bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-02-2013, 11:26 PM
RE: Aristotle Uni. of Thessaloniki
upppp

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-02-2013, 03:52 PM
(11-02-2013 12:17 AM)kraft Yazılan:  Merhaba arkadaşlar
Aristotle Uni. of Thessaloniki e erasmus için tercih yapmayı düşünüyorum fakat eğitim dilinin yunanca olması ve dersleri verememe durumum beni düşündürüyor. Daha önce bu üniversiteye gitmiş olanlar aldıkları dersleri verebildiler mi. Ayrıca Yunanistan nası konaklaması insanları ulaşımı yada insanları nasıl. Bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

aynenn! ben de bilgi almak istiyorum bu konuda .

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
09-06-2013, 11:28 AM
Selanikte tam 11 ay Erasmus yaptım. Evim gibi oldu. İnsanları sevecendir Smile İyidir. Türklere karşı çok daha iyiler. Ekonomik kriz ben gittiğimde yeni patlak vermişti ama şehir hayatını pek etkilediğini söyleyemem. Şehir canlı. Bence Atina'dan daha yaşanası bir yer. Temiz... Üniversite iyi.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-07-2013, 01:31 PM
Okula Erasmus haricinde başvurmak istiyorum ama başvuru süreci ve evraklar hakkında bir fikrim yok,okula mail attım ama okuldan gelen mailden de pek birşey çözemedim Smile

yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Aristotle University of Thessaloniki 2016-2017 Ladadidej 4 7,004 22-09-2016 02:16 PM
Son Mesaj: Ayssemsi
  Aristotle University of Thessalonik ( Yunanistan) Lincoln 16 39,806 20-09-2016 05:36 PM
Son Mesaj: Ayssemsi

Forum Atla: