Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotoğraf Makinesi
15-07-2009, 09:56 PM
RE: Fotoğraf Makinesi
Bu konuda ne desek boş aslında, fotoğraf makinesi almak televizyon almaya benzemiyor. Nasıl bir amaçla makineyi kullanacaksın sadece hatıra fotoğrafı çekeceksin?

Öyle alayım yanıma hemen çekeyim atayım cebime diyorsan kompakt yani küçük sony'ler gayet iyidir.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
15-07-2009, 10:12 PM
haklısın arkadasım tabi ama ben de karasızım o yuzden insanlar ben şu makineyi kullandım şu yuzden aldım şusu güzel desinler de aydınlaniim diye yazdım=)) (belki başkaları da aydınlanır)
cebime sıgsın diye bir derdim yok aslında büyük makinalar daha güzel gelir gözüme tabi profesyonel bişe alacak param yok ama manuel ayarları kurcalayabileceim bişey olması da tercihimdir

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-07-2009, 09:46 AM
Büyüklü küçüklü her makinanın manuel ayarları vardır.Hepsinden bişeyler kapabilirsin. Bende Sony H3 var. Kompakt makinelerden daha iyi ama fazla pahalı olmayan şeyler istiyorsan yüksek zoom lu olanları tercih edebilirsin hem onların objektifleri de büyük olur.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-07-2009, 04:28 PM
bence profesyonel mana diil sadece dijital olsunii çeksin diosan tabikide sony yada samsung ama samsung lırsan daha bence görüntü olarak 300 -400 u biraz aşarım dersen samsungun yeni çıkarttığı 12.2 megapiksellik bi cihazı var çketiği fotoraflarda gayet net ve renkleri çok güzel çıkartıo.bayada ince hafifte hem.500 ytl fiyatı ama pişman olmazsınCool

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
26-03-2012, 08:18 PM
circe e mail adresini alabilir miyim acaba?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Biometrik fotoğraf nedir açıklayayım nubamu 0 2,975 13-09-2010 09:02 PM
Son Mesaj: nubamu

Forum Atla: