Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brüksel havaalanından Eurolines Şubesine nasıl giderim?
17-10-2011, 02:35 PM
Brüksel havaalanından Eurolines Şubesine nasıl giderim?
Arkaadaşlar kasım ayının 20 sinde brüksele geleceğiz de , 2-3 gün için . 1 gününü eurolines ootobüsü ile hollandaya geçmek istedim.
Brüksel havaalanından eurolines şubesine nasıl geçebiliriz
hangi trenlere bineceğim ve ineceğim. 1 kere gelmiştim o yzünden unuttum o bilgileri. yardımcı olursanız sevinirim.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-10-2011, 08:20 AM
RE: Brüksel havaalanından Eurolines Şubesine nasıl giderim?
Arkadaşlar 20 kişi bakmış hiç bir yorum ve yardım yok. Belçikada hangi oteli tavsiye edersiniz kalmak için ?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-10-2011, 08:38 AM
Arkadaşlar Allah rızası için bir cevap yazdın , havaalanından eurolines ofisine nasıl gidebilirim ? Birde fransamı amsterdam mı onu hangisini tavsiye edersiniz? brükselde merkezde hangi otelde kalabiliriz ? bir de otel tavsiyesi lazım. lütfen son 3 hafta kaldı

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-11-2011, 07:05 PM
ben de bu dediğin rotalarda seyahat yaptım 2 hafta önce. tecrübelerimi aktarayım. bence eurolines'dan vazgeç derim. çünkü orada trenler çok daha gelişmiş ve her yöne kolaylıkla tren bulursun istediğin saatte. ben de uçaktan iner inmez eurolines aradım ve 3 saatte buldum, bu şehirde bus station gibi bir kavram yok, adamlar trenlere öyle alışmışlar ki otobüs sorunca garipsiyorlar. herneyse ben eurolinesı bulup amsterdam ya da parise hangisi daha ucuzsa oraya gidecektim. ama o gece ve ertesi sabah tüm seferlerin dolu oldğunu söylediler. paris 4 saat amsterdam 3 saat sürüyormuş. amsterdam için fiyat 25 euro gibi bişey hatırlıyorum.
eurolinesdan vazgeçince tren istasyonuna gittik (midi station-brükseldeki ana tren istasyonu) .. amsterdama tren sorduk ve gidiş geliş 57 euroya bulduk. saatbaşı vardı ve hemen atlayıp gttik, aynı gün gece de tekrar belçikaya ama bu sefer Brugge şehrine geçtik. 2 gece de orda kalıp gezdikten sonra 1 gün daha brükselde kalarak polonyaya geri döndük

bu seyahatim sırasında parise gidemedim ama 20 kasımda da parise uçuyorum..

ama tavsiyem siz de amsterdama gidin, paris için bir gün yetmez diyorlar, amsterdam için gayet de yetti koskoca gün.. zaten mümkünse bisiklet kiralayın öyle gezin (günlüğü 10 euro).. biz bütçemiz kısıtlı oldğuundan yürüyerek gezdik küçücük şehir zaten bi dam meydanı var bi müzelerin olduğu yer var bi de reglight işte Smile

brükselde kaldığımız hosteller:
Manhattan Hostel 3 kişilik odada kişi başı 26 euro verdik kahvaltı dahil ve metro ile merkezi sayılabilecek bi yerdeydi (rogier)
Grand Place Hostel 6 kişilik odada kişi başı 20 euro verdik kahvaltısız. ama çok merkezi, grand place'ın tam içinde, bir kaç adımda çıkıyorsun Smile ama hostelin sistemi biraz karışık farklı yerde check-in yapılıyor filan...

ha bir de söylemek istediğim havaalanından merkeze shuutle bus'lar var ve tek gidiş 13 euro, bir de dönüşü olcak yani toplamda 26 euro havaalanından merkeze gitmek için harcayacaksınız (ryanair'in indiği havaalanından bahsediyorum bu arada)

belçika çok pahalı bir ülke, en minimumu harcadığım halde 200 euro gitti, temkinli olmakta fayda var

yardmcı olabilceğim başka bir şey vrsa elimden geleni yaparım
iyi günler

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
14-11-2011, 02:16 PM
Çok saol arkadaşım , grand place içinde miydi otel ? oranın tam adresini alabilirsem çok makbule geçer.
Biz eurolines biletini aldık şimdiden bilet sıkıntılı oldugunu biliyordum , havaalanından metro varmış sanırım .. tek korkum uçak rötar yaparsa biletler yanarsa diye birde metro duraklarını tam bilmiyorum , eurolies şubesi için hangi durakta inmem gerek ve metro mu tren ile mi gidilior havaalanından onu bilmiyorum : Sad
amsterdam da gece sabahlarız sanırım , dedigin gibi 1 gece kalıp tekrar brüksele gelecez.. topu topu 3 gün oralarda olacağım.. brüksel berbat bir yer ben hiç sevmedim , amsterdam aşık oldum şehre resmen 2.gidioz işte nasip olursa lakin unuttum durakları falan..

otel fiyatları uygun geldi inş onları bulabilirim , çok saol yardımın için..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Leuven mı yoksa Brüksel mi? hypatiae 0 3,206 04-05-2018 06:37 PM
Son Mesaj: hypatiae
Rainbow brüksel'de hogeschoolda erasmus yapan veya yapacak olanlara sorum vaaaar :) honeymoon 0 3,545 27-07-2016 01:48 AM
Son Mesaj: honeymoon
  Brüksel'de Erasmus Staj Yeri Teklifi YÖNETİCİ 0 4,333 02-07-2016 03:59 PM
Son Mesaj: YÖNETİCİ
  Garantörlük belgesini internetten nasıl elde ede bilirim? Nabivi 1 4,690 07-05-2016 06:50 PM
Son Mesaj: Serious
  Belçika / Brüksel'de 2015-2016 Erasmus stajı yapacaklar apollon93 2 5,037 17-11-2015 01:39 PM
Son Mesaj: gencaysahinn
  Cumartesi 26 Eylül'de Brüksel'de olan?? ssecill 3 5,018 26-09-2015 03:12 AM
Son Mesaj: berk3535
  Brüksel'de kalacak yer arayanlar Turkay avci 0 3,591 04-09-2015 12:20 PM
Son Mesaj: Turkay avci
  Brüksel'de Konaklama hasandulkadir19 0 3,466 20-09-2014 10:28 AM
Son Mesaj: hasandulkadir19
Wink Belçika (ANTWERPEN) nasıl bir ülkedir gidenler yardımcı olabilir mi acaba.. barisdemir 1 6,601 28-02-2014 01:24 AM
Son Mesaj: retrosynth
  Brüksel'de kalacak yer? Mete000 0 3,199 28-04-2013 04:05 PM
Son Mesaj: Mete000

Forum Atla: