Derecelendir
  • 1 Oylar - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORTEKİZCE DİL KURSU
09-10-2013, 01:36 PM
RE: PORTEKİZCE DİL KURSU
Portekizce ve Brezilya portekizcesi kursu arayanlara;

Portekizce ve Brezilya Portekizcesi öğrenmek isteyenler için 2012 yılında kurduğumuz dil kursumuz hizmet vermeye devam etmektedir. Dolayısıyla yazıyı yenilemek ihtiyacı hissettim. Detaylar aşağıdadır. Teşekkürler.

iletişim bilgileri: 0532 601 48 69
mail: portekizcekursu@hotmail.com

- Programımız sadece portekizce üzerine olup, verilen eğitimler sertifikali profesyonel eğitmenler tarafından sağlanmaktadır.

- Dersler başlangıç, orta ve ileri seviyede üç kurdan oluşur.

- Çalışmalar İstanbul Kadıköy'de bulunan dil egitim merkezimizde yapilmaktadir.

- Eğitim alan öğrencilerimizin büyük bir bölümünü dış ticaret, spor, tur rehberliği, öğrenci değişim programına hazırlananlar, Brezilya' ya yerleşmek isteyenler ve tercümanlık yapmak isteyenler oluşturuyor.

- Dileyenler asagida belirttigimiz sektörel alana yönelik eğitim programlarımıza katılabilirler. Turizm, spor, dış ticaret gibi alanlara yönelik mesleki programlarımız belirli altyapısı olanlar tarafından tercih edilmektedir.

- Yazım, doğru tonlama ve telaffuz ile konuşma , dinleme ve okuma gibi dilin dört temel alanında çalışmalar yapılmaktadır ve derslerde tarafımızdan size ücretsiz olarak verilecek dinleme destekli metotlar kullanılır.

- Olusturdugumuz egitim programimizin amaci gramer ve dil kurallarinin otesinde bu zengin ve renkli kulturu tum yonleriyle size ogretmeyi hedefliyor. Brezilya kulturunu tanimanin bu dili ogrenmenizde cok buyuk kolaylik saglayacagini dusunuyoruz.

- Hangi eyalete gideceğinizi en başta belirtmeniz öğreneceğiniz aksan açısından kolaylık sağlayacaktır. Rio de Janeiro, Minas Gerais, São Paulo, Rio Grande do Sul, Paraná ve Santa Catarina cogunlukla ogrencilerimizin tercih ettikleri eyaletlerdir. Bu eyaletlerde kullanilan aksanlar ve anlamlar değiştiğinden dolayı başta bunu belirtmeniz cok onemlidir. Bu konuda bir tercihiniz olmamasi durumunda genel, yaygin kullanilan dil ogretilir.

Aktif olan bolumlerimiz;

- Yeni baslayanlar icin portekizce
- Latin dilleri bilenler icin portekizce
- Geliştirmek isteyenler için ileri seviye portekizce
- Spor sektoru icin portekizce
- Turizm sektoru icin portekizce
- Bizimle calismak isteyen firmalar icin kendi yerinizde portekizce egitimi

Ders programı ve saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.

KİŞİSEL BİLGİLER:

Ismim Can. 13 sene Brezilya' nın güneyinde bulunan Rio Grande Do Sul eyaletinin Porto Alegre şehrinde yaşadım. Lisansimi guzel sanatlar fakultesinde tamamladim. Yüksek lisansımı ise yine aynı eyalette bulunan UFRGS | Universidade Federal do Rio Grande do Sul ' da Dil ve Edebiyat fakultesinin klasik ve yerel dil departmanında Portekizce, Brezilya edebiyatı ve Portekiz edebiyatı üzerine çalışarak tamamladım. 2012 yılında Türkiye' ye donerek esim Mônica ile egitim merkezimizi actik.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-04-2014, 08:54 PM
RE: PORTEKİZCE DİL KURSU
ARKADAŞLAR BEN COİMBRAYA GİTMEYE HAK KAZANDIM.
ANCAK BENDEN A2 SEVİYESİNDE PORTEKİZCE İSTEDİLER NE YAPMALIYIM

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Portekizce Özel Ders Sonia 0 2,370 30-08-2016 11:19 PM
Son Mesaj: Sonia
  Portekizce Kursu - Brezilya Kültür Merkezi İstanbul brezilyakultur 1 10,633 14-03-2016 08:16 AM
Son Mesaj: cosy
  Portekizce kursu ve etkinlikleri brezilyakultur 0 5,193 26-05-2015 07:29 PM
Son Mesaj: brezilyakultur
  Erasmus öğrencileri için Portekizce grup dersi. brezilyakultur 0 3,040 17-03-2015 10:57 AM
Son Mesaj: brezilyakultur
Big Grin Portekizce Kursu gozzeytin 0 2,826 06-09-2014 02:39 PM
Son Mesaj: gozzeytin
  Porto'da EILCS Kursu red_bull 2 4,520 25-12-2013 01:15 AM
Son Mesaj: red_bull
  Portekizce Kursu lahana 3 11,905 08-10-2013 02:32 PM
Son Mesaj: portekizce kursu
Question Portekizce Öğrenimi Alperr 1 4,201 18-05-2013 02:53 PM
Son Mesaj: mcakir
Brick Portekizce EILC Kursu Hakkında Alperr 3 5,825 09-05-2013 11:03 AM
Son Mesaj: sametdursun
Exclamation Portekiz de EILC portekiz dil kursu için yardım !! mrycetiner 3 6,615 05-05-2013 12:42 PM
Son Mesaj: Alperr

Forum Atla: