Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hibenin kalan % 20 si
08-09-2010, 07:47 PM
RE: hibenin kalan % 20 si
(07-09-2010 12:26 PM)aysen Yazılan:  
(07-09-2010 12:06 PM)spok Yazılan:  Biz onaylı learning agreement'i verdik tekrar mı isticekler ? valla kesin inanırım bende istanbul universitesindenim ve açıkcası akademik ilişkiler birimini denetleyen kimse yok mu çok merak ediyorum...

Evet dondugunuz zaman rektorlukteki erasmus ofisine teslim etmeniz gerekiyor Learning agreementi. Ders degisikliigi yapmaniz durumunda yeni bir learning agreement imzalatiyorsunuz iki okula da. O da zaten Learning agreement B formu diye geciyor. Donuste hem A formunu hem de B formunu(orijinal, islak imzali ) istiyorlar. Her ikisindeki imzalardan tek bir tanesi bile fotokopiyse ayni problemleri siz de yasarsiniz, cok dikkat edin. Sacma sapan bir suru sebep one suruyorlar vermemek icin hibeyi. Mesela benden akademik takvim istemediler ama arkadasimdan istemisler illa ki. Hayir sanki getirdigim belgelerde benim hangi tarihler arasinda orada ogrenim gordugum yazmiyor, sacmalik tamamen. Bilmiyorum bunlari nereye sikayet edebiliriz. Koymuslar oraya hicbir seyden anlamayan, karsisindakiyle agzindaki sakiz saklata saklata konusan, belge teslimine gittiginizde '' ne var ? '' diye karsilayan ozurluyu, ne konussaniz ne anlatsaniz bos. kolay gelsin herkese..

Allahim bu adamlar gerizekali mi ya !? yani bende baska learning agreement yokki bizim bir tane vardi onuda verdik. ben bunlarin keyfi icin oturup bir tane daha learning agreementmi hazirlicam. pasaport giris cikis damgasini istiyor artik en kibar ifadeyle avucunu yalar yeni pasaportlarda yok oyle bir sey. resmen bin takla atiyor nereye gidiyor acaba para...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
08-09-2010, 08:00 PM
ağlama duvarı olmuş burası.. ben istanbul üniversitesinde erasmus ofisi yüzünden çıldırmamış bir öğrenci bile tanımadım. ben mezun oldum, okulla ilişkim kalmadı. hala erasmus problemi yaşıyorum. hibemin kalan kısmını veremiyorlarmış efendim çünkü katılım belgemde iki dönem kaldı yazıyormuş, olmaz tek dönem yazacakmış. ben erasmusu iki dönem yaptım kardeşim siz bana tek dönemlik hibe veriyorsunuz diye nasıl karşı okuldan tek dönem kalmışım gibi belge getirmemi istersiniz!!!! gülerler adama. ama gel de sen bunu ofisin her birini ayrı sevdiğim memurlarına anlat!!! çözümsüzüm yardım edin....

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
08-09-2010, 08:14 PM
sakami bu ya ? yani bence otur dava et, biri bunlarla ugrasmassa herkes bunu yasamaya devam edecek.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
08-09-2010, 11:48 PM (Bu Mesaj 08-09-2010 11:53 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : aysen.)
(08-09-2010 08:00 PM)gfigueiredo Yazılan:  ağlama duvarı olmuş burası.. ben istanbul üniversitesinde erasmus ofisi yüzünden çıldırmamış bir öğrenci bile tanımadım. ben mezun oldum, okulla ilişkim kalmadı. hala erasmus problemi yaşıyorum. hibemin kalan kısmını veremiyorlarmış efendim çünkü katılım belgemde iki dönem kaldı yazıyormuş, olmaz tek dönem yazacakmış. ben erasmusu iki dönem yaptım kardeşim siz bana tek dönemlik hibe veriyorsunuz diye nasıl karşı okuldan tek dönem kalmışım gibi belge getirmemi istersiniz!!!! gülerler adama. ama gel de sen bunu ofisin her birini ayrı sevdiğim memurlarına anlat!!! çözümsüzüm yardım edin....

Al iste hep boyle mantiksizca seyler.. Zaten o memurlara bir sey anlatmak mumkun degil cunku bir defa yeterli zeka duzeyinde degiller. Beni ve arkadaslarimi delirttiler. Ben de en yetkili kisi olan Sevinc Hanim'a yazdim. O cevap yazmis bana ama kendisi de mantikli bir aciklamada bulunamiyor. Hibeyi alabilmem icin learning agreementimin akibetini arastirip bulmam lazimmis. Iki okul arasinda gidip gelen belge kayboluyor, suclusu ben oluyorum. Orada her sey gorunuyor zaten. Ben hangi tarihler arasinda orada ogrenim gormusum, ne zaman ayrilmisim ordan vs. Burada bir art niyet aramamak mumkun degil. Sabir sabir herkese sabir.
@ Spok. Arkadasim sen su anda yurtdisindasin sanirim. Sen telas yapma. Evet kayitta okula veriyorsun learning agreementi biliyorum. Onlar daha sonra tekrar cagiriyorlar seni learning agreementini sana vermek icin. Cagirmasalar da sen git sor, kendilerine fotokopi alip sana orijinalini veriyorlar. Ama iste aldigin zaman dikkat et orijinal diye verdikleri belgede tek bir imza bile fotokopi olmasin. Benim belgemde bizim okulun imzalari fotokopi, italyanin imzalari islak imzaydi ama super okulum bunu kabul etmedi, etmiyor.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
09-09-2010, 11:35 AM
(08-09-2010 11:48 PM)aysen Yazılan:  
(08-09-2010 08:00 PM)gfigueiredo Yazılan:  ağlama duvarı olmuş burası.. ben istanbul üniversitesinde erasmus ofisi yüzünden çıldırmamış bir öğrenci bile tanımadım. ben mezun oldum, okulla ilişkim kalmadı. hala erasmus problemi yaşıyorum. hibemin kalan kısmını veremiyorlarmış efendim çünkü katılım belgemde iki dönem kaldı yazıyormuş, olmaz tek dönem yazacakmış. ben erasmusu iki dönem yaptım kardeşim siz bana tek dönemlik hibe veriyorsunuz diye nasıl karşı okuldan tek dönem kalmışım gibi belge getirmemi istersiniz!!!! gülerler adama. ama gel de sen bunu ofisin her birini ayrı sevdiğim memurlarına anlat!!! çözümsüzüm yardım edin....

Al iste hep boyle mantiksizca seyler.. Zaten o memurlara bir sey anlatmak mumkun degil cunku bir defa yeterli zeka duzeyinde degiller. Beni ve arkadaslarimi delirttiler. Ben de en yetkili kisi olan Sevinc Hanim'a yazdim. O cevap yazmis bana ama kendisi de mantikli bir aciklamada bulunamiyor. Hibeyi alabilmem icin learning agreementimin akibetini arastirip bulmam lazimmis. Iki okul arasinda gidip gelen belge kayboluyor, suclusu ben oluyorum. Orada her sey gorunuyor zaten. Ben hangi tarihler arasinda orada ogrenim gormusum, ne zaman ayrilmisim ordan vs. Burada bir art niyet aramamak mumkun degil. Sabir sabir herkese sabir.
@ Spok. Arkadasim sen su anda yurtdisindasin sanirim. Sen telas yapma. Evet kayitta okula veriyorsun learning agreementi biliyorum. Onlar daha sonra tekrar cagiriyorlar seni learning agreementini sana vermek icin. Cagirmasalar da sen git sor, kendilerine fotokopi alip sana orijinalini veriyorlar. Ama iste aldigin zaman dikkat et orijinal diye verdikleri belgede tek bir imza bile fotokopi olmasin. Benim belgemde bizim okulun imzalari fotokopi, italyanin imzalari islak imzaydi ama super okulum bunu kabul etmedi, etmiyor.

pazar gunu gidiyorum ben dondukten sonra ugrasicaz iste yani gercekten adami delirtmek icin herseyi yapiyorlar, ben kac kere kavga edicektim sevinc hanim once kendi elemanlarini egitsin kendisininde hicbirseyden haberi yok..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Video Hibenin %20 lik kısmı italyanişi 2 4,228 22-12-2016 10:04 AM
Son Mesaj: jackseason35
  %20 lik Kalan Hibe oguzcip 2 3,708 28-06-2016 04:04 PM
Son Mesaj: oguzcip
  %20 kalan hibe hakkında onursumer 1 4,090 08-02-2016 09:53 AM
Son Mesaj: blks
  Hibenin geri kalanını alma konusu? angemon 4 10,412 25-02-2012 09:02 PM
Son Mesaj: puder
  Hibenin geri kalanını alabilmek için başarı kriteri? mfy58 10 12,780 16-02-2012 06:00 PM
Son Mesaj: tugces
  Dile bağlı olarak hibenin verilmemesi? Salem 3 6,228 30-09-2011 05:48 AM
Son Mesaj: ro_ovidius
  CROUS'DA KALAN VAR MI? ayben.88 0 2,982 31-08-2009 10:26 PM
Son Mesaj: ayben.88
  telefon mülakatına maruz kalan var mıı? picasso 14 19,487 31-05-2009 02:59 PM
Son Mesaj: spain61

Forum Atla: