Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmeme engel olurmu böyle yapmam?
16-03-2019, 10:06 AM
Gitmeme engel olurmu böyle yapmam?
Merhaba ben bu sene başvurdum tek bir yer seçmiştim kontenjan yeri doldu oryantasyondan sonra seçiminizi alcaz yazıyor internette ama ben istediğim yer çıkmadığı için feragat etmeyi düşünüyorum, ben 3. Sınıfım seneye 4'ü okucam ama alttan dersim olduğu için hepsini veremicem yani bitmiyor 5. Sene güze 3 tane gibi kalıyor bahara da kalıyor bir o kadar ( ben geçiş yapmıştım o yüzden böyle kaldı dersler ), ben seneye yani 4. Sene başvurup bu 3 ders için erasmus yapabilirmiyim yapamazmıyım bunu öğrenmek istiyordum çünkü eğer yapamazsam hakkımdan feragat etmeyip başka bir yeri seçmeyi planlıyorum( "oryantasyondan sonra seçiminiz alıncak" şeysi bu olsa gerek?)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-03-2019, 03:22 PM
RE: Gitmeme engel olurmu böyle yapmam?
4.sinifta basvuramiyorsunuz malesef. Ama bazi universitelerde tek donemlik gidilmeye izin veriliyor.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-04-2019, 07:40 PM (Bu Mesaj 01-04-2019 09:43 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Ekrm123.)
RE: Gitmeme engel olurmu böyle yapmam?
(21-03-2019 03:22 PM)Hypsia Yazılan:  4.sinifta basvuramiyorsunuz malesef. Ama bazi universitelerde tek donemlik gidilmeye izin veriliyor.

Aynen öyleymiş 30 kredilik alman gereken alttan/yeni dersinin olması lazımmış yani benim için 5. sınıfa, istediğim yer wroclaw çıkmadığından feragat etmeyi düşünüyodum o zaman da yeterli kredi kalmicak 5. sınıfa, poznan'a gidicez gibi gözüküyo bu durumda.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: