Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rödovans Ücreti
16-08-2016, 08:39 AM
Rödovans Ücreti
Arkadaslar lütfen yardımcı olur musunuz? Bu ücreti nereden ödediniz internet Bankacılığından mi bankaya gidip mi ? PTT' den upt yoluyla yapamadım çünkü BPOST bankasının anlaşması yokmuş. Western Union olmuyor dediler kişiye para gönderiliyor kuruma değil diye başka internet Bankacılığınan da olmuyor İNAN yazilamiyormus ne yapmamız gerekiyor acaba

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
22-08-2016, 02:06 AM
RE: Rödovans Ücreti
Ben İŞ BANKASI internet şubesi üzerinden swift işlemini kolayca yaptım. 5 dakika sonra belçika hesabına geçmişti. Ancak şöyle bir durum var ben istanbuldan başvurduğum için benden rödovans ücretinin dekontunu istediler. İnternet şubesi üzerinden dekontu çıkartıp Şubeye gidip imza kaşe bastırıp öyle götürmen gerekiyor. Diğer durum ise aynı okula gideceğim bir başka arkadaşım ise Ankaradan başvurdu. Ondan rödovans ücreti istenmemiş ve vize başvurusu ücreti ödemediği halde onaylandı ve aldı. İstanbul dekont olmadan işlem yapmıyordu. Başvuruya gitmeden önce şubelerden telefon ederek bilgi almanız sizin için yararlı olur.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Belçikanın istediği vize ücreti hakkında bilgisi olan(rödovans)?? ssecill 7 13,061 05-01-2016 07:20 PM
Son Mesaj: Duguduygu

Forum Atla: