Yeni açılacak sözlük sitemiz için yazarlar alınacaktır. Başvuru için lütfen yavuzh@outlook.com adresine mail atınız.  

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yurda dönerken alınabilecek hediyeler ?
20-01-2010, 05:59 PM
yurda dönerken alınabilecek hediyeler ?
danimarkadan yurda dönüyorum haftaya kısmetse. şöyle eşe dosta alınabilecek hediye tavsiyesi istiyorum. danimarkanın da pek ünlü bir şeyi yok ki alalımBig Grin neyse tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim forumdaşlar.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
20-01-2010, 06:45 PM
RE: yurda dönerken alınabilecek hediyeler ?
eheu aynı dert bende de var =))) ben anahtarlık fln almıstım kopenhaga gittiğimde böle vikingli fln
arkadaslara ise dan birası ii bi hediye olabilir belki Big Grin bide burda kart atmayı adet edingidimden bu kırmızı post boxların miniklerini alcam post office de görmüştüm ama herkes sevmez tabi kendime alıorm hatıra niyetine Big Grin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-01-2010, 12:25 AM (Bu Mesaj 21-01-2010 12:27 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : fatma betül.)
eğer bayanlara hediye alacaksanız kehribar (amber) taşı almanızı tavsiye ederim.. ben polonya'dan alıyorum kendime ve herkese, danimarkada da çok bulunduğunu duymuştum.. çok özel bi taştır.. çam ağacı reçinesinin en az 20 milyon yıl kum altında kalması sonucu kehribar taşı oluşuyo (ben de internetin yalancısıyım, siz de bi araştırın).. orjinal bi hediye Smile)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-01-2010, 12:58 AM
venedikteki maskelerin fiyatları ne civarda bilen var mı ?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-01-2010, 02:12 AM
(21-01-2010 12:25 AM)fatma betül Yazılan:  eğer bayanlara hediye alacaksanız kehribar (amber) taşı almanızı tavsiye ederim.. ben polonya'dan alıyorum kendime ve herkese, danimarkada da çok bulunduğunu duymuştum.. çok özel bi taştır.. çam ağacı reçinesinin en az 20 milyon yıl kum altında kalması sonucu kehribar taşı oluşuyo (ben de internetin yalancısıyım, siz de bi araştırın).. orjinal bi hediye Smile)

Evet amber oldukça meşhur ve çok bulunuyor (müzesi bile var).
Diğer önerilere gelince çikolata, çay, kurabiye, vb TR'de pek bulunmayan gıdalardan paketler; kalemler (orjinal farklı tasarımlı olanlar); yeme-içme takımları; giyim eşyası; Little Mermaid, Anderson, Dan askeri gibi Danimarka'ya has karakterlerin bibloları; kulubecikleri, askerleri, vb tavsiye edilebilir. Yani benim gözüme bu tarz şeyler takıldı ve bunun gibilerinden alıyorum...

Good is not good, when better is possible!...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

İletişim

ghd hair moncler jackets christian louboutin shoes jimmy choo shoes moncler jackets asics shoes supra footwear jimmy choo shoes moncler jackets jimmy choo shoes christian louboutin shoes supra skytop christian louboutin asics shoes supra shoes asics running shoes asics shoes ugg australia ghd straighteners the north face paul smith sale radii shoes ugg uk chi flat irons ghd straighteners ugg sale Paul smith uk chi hair ugg new balance shoes the north face moncler jackets cheap timberland boots christian louboutin shoes moncler jackets the north face christian louboutin shoes moncler jackets