Yeni açılan www.odtusozluk.com sözlük sitesine yazarlar alınacaktır. Site üzerinden girip kayıt olabilirsiniz.  

Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sağlık raporu örnekleri
07-12-2009, 12:53 PM
sağlık raporu örnekleri
nette buldugum bir iki sağlık raporu örnegi vare bunları saglık ocagındaki doktora imzalatsak olur sanırım.yalnız
"X Y isimli kişinin yapılan genel muayenesinde herhangi bir karantina gerektirecek sağlık problemine rastlanmamış, alınan anemnezi'nde kalıcı veya sürekli bir hastalığının bulunmadığı anlaşılmış olup, ilgili kişinin benden ve ruh sağlığı açısından sağlıklı olduğu tesbit edilmiştir"

bunun ceviris lazım rapora iliştirmek için.

http://rapidshare.com/files/317484208/RAP.doc.html

Muchas Gracias

[Resim: thanksk.gif]
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
07-12-2009, 01:18 PM
RE: sağlık raporu örnekleri
Türkiye'deki resmi makamlar Türkçe evrak düzeneleyebilir yada onaylayabilirler... Yabancı dillerdeki evraklar için Yeminli Tercüme gerekir.. bu belgeyi bu şekilde onaylatabiliyorsan süper...

Ben aile hekimime gittiğim halde bana bu belgenin türkçesini bile vermedi... ben bilmiyorum veremem böyle evrak sana dedi... Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
08-12-2009, 02:45 PM
Question RE: sağlık raporu örnekleri
veya bu şekilde sade bir rapor:

[Resim: raporw.jpg]

Muchas Gracias

[Resim: thanksk.gif]
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-09-2010, 03:03 PM
RE: sağlık raporu örnekleri
matador kardes error file deleted diyor verdiğin link ...Elinde Bilgisayarına İndirdiğin Bi Form varmı Yada Hangi siteden bulmuştun?Yinede Sağolasın

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Vize süresi ve seyahat sağlık sigortası FurkanIscan 4 1,382 07-07-2014 03:42 PM
Son Mesaj: mehmetbastug
  Portekiz Vizesi İçin Sağlık Raporu Tercümesi mcakir 2 1,596 16-07-2013 09:12 AM
Son Mesaj: AkgunMrve
  saglık raporu merve06 14 20,353 05-03-2013 01:26 PM
Son Mesaj: dumanaltinda
Rainbow Sağlık Raporu Önemli! ilyasova19 1 2,444 30-07-2012 12:34 AM
Son Mesaj: neomuro
  adli sicil ve Sağlık raporu MaTaDoR 11 9,280 15-12-2010 10:51 PM
Son Mesaj: Mert İnanç (Beira Interior)

Forum Atla:

İletişim

ghd hair moncler jackets christian louboutin shoes jimmy choo shoes moncler jackets asics shoes supra footwear jimmy choo shoes moncler jackets jimmy choo shoes christian louboutin shoes supra skytop christian louboutin asics shoes supra shoes asics running shoes asics shoes ugg australia ghd straighteners the north face paul smith sale radii shoes ugg uk chi flat irons ghd straighteners ugg sale Paul smith uk chi hair ugg new balance shoes the north face moncler jackets cheap timberland boots christian louboutin shoes moncler jackets the north face christian louboutin shoes moncler jackets