Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GEZ tv radyo vergisi
12-01-2017, 12:33 PM
GEZ tv radyo vergisi
Merhabalar arkadaslar,yaklasik bi sene kadar once konuyla ilgili baslik acilmis fakat dikkat cekmemis suan ayni sorunu ben yasiyorum . Ulkeye gelince kayit olmamiz soylendi ve kayot oldukyan sonra bu radyo tv kurumlarindan posta gelmeye basladi en son gelendeki yazilama gore total odemem tutar 105 euro gibi e malum son gunlerde tl nin euro karsisindaki durumu bu para cok fazla ve tv izlemememe ragmen odemek istemiyorum.Sorum su ulkrden cikis yaparken pasaport kontrolu olacak bu vergiyi odemedigom gorulebilir mi? Yani ulkeden cikmam engellenebilir mi?yanitlarsaniz sevinirim,tesekkurler

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-01-2017, 08:30 PM
RE: GEZ tv radyo vergisi
Merhaba bende şu an Almanyada Erasmus öğrencisiyim. Aynı durumla karşı karşıyayım. Benden önce gelen arkadaşlarım ödemiş ama ödemeyen arkadaşları da olmuş. Sonuç olarak bir sorunla karşılaştılar mı bilmiyorum. Umuyorum bu konu da tecrübesi olan birisi konuya açıklık getirir. Ama biz öğrenciyiz ve bir dönem için buradayız bu sebeple ben pek sorun teşkil edeceklerini sanmıyorum.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-01-2017, 11:31 PM
(16-01-2017 08:30 PM)müjdat Yazılan:  Merhaba bende şu an Almanyada Erasmus öğrencisiyim. Aynı durumla karşı karşıyayım. Benden önce gelen arkadaşlarım ödemiş ama ödemeyen arkadaşları da olmuş. Sonuç olarak bir sorunla karşılaştılar mı bilmiyorum. Umuyorum bu konu da tecrübesi olan birisi konuya açıklık getirir. Ama biz öğrenciyiz ve bir dönem için buradayız bu sebeple ben pek sorun teşkil edeceklerini sanmıyorum.

Alman üniversitemin International Office ine sordum ve çıkışta bir sorunla karşılaşmayacağımı ama Almanya'ya gelip bir şehrine kayıt olursam ilerleyen zaman için borç görüneceğini söyledi bende senin gibi düşünüyorum istenen miktar az değil çünkü

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
07-02-2017, 11:40 PM
(19-01-2017 11:31 PM)meeikc Yazılan:  
(16-01-2017 08:30 PM)müjdat Yazılan:  Merhaba bende şu an Almanyada Erasmus öğrencisiyim. Aynı durumla karşı karşıyayım. Benden önce gelen arkadaşlarım ödemiş ama ödemeyen arkadaşları da olmuş. Sonuç olarak bir sorunla karşılaştılar mı bilmiyorum. Umuyorum bu konu da tecrübesi olan birisi konuya açıklık getirir. Ama biz öğrenciyiz ve bir dönem için buradayız bu sebeple ben pek sorun teşkil edeceklerini sanmıyorum.

Alman üniversitemin International Office ine sordum ve çıkışta bir sorunla karşılaşmayacağımı ama Almanya'ya gelip bir şehrine kayıt olursam ilerleyen zaman için borç görüneceğini söyledi bende senin gibi düşünüyorum istenen miktar az değil çünkü

Evet arkadaşlar ödemeyin bi sıkıntıyla karşılaşmadım çıkışta bir daha dönüşüm olursa ne olur bilemiyorum ama Big Grin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-01-2020, 04:57 PM
Merhaba,

Bir gelişme oldu mu yani sonradan bir sorun yaşadınız mı acaba Türkiye'ye geldikten sonra ya da ikinci kez Almanya'ya gittiğinizde?

İyi günler

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Question Almanya'da GEZ Gebühr (Televizyon ve Radyo Vergisi) Ödeme Zorunluluğu bremenist 2 9,085 10-01-2020 12:02 AM
Son Mesaj: true

Forum Atla: