Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piyasadaki en uygun Tercümeyi bulmak için Buyurun TAKTİK 13-18 TL
24-08-2016, 01:35 PM
Piyasadaki en uygun Tercümeyi bulmak için Buyurun TAKTİK 13-18 TL
Bulunduğunuz ilin adını ve tercüme kelimelerini Google'da yazıyorsunuz.

Çıkan sitelerin hepsini açıp mail adreslerini kopyalıyorsunuz.

Hepsine toplu mail gönderiyorsunuz. Ben şöyle yazdım tam olarak.

Alıntı:Merhabalar

Ekteki Noter Taahhüt belgesini Almanca diline yeminli tercümesi için sizden fiyat ve zaman rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Mehmet Deniz

Dönüş muhteşem oldu, 18-20-30-40-50-80 bir sürü teklif aldım.

Ve 18'i tercih ettim.

Bir acente bana şöyle bir dönüş yaptı...

Alıntı:Mehmet Bey,

aynı anda bu kadar tercüme bürosuna gönderdiğiniz belgeyi birisi tercüme eder mutlaka biz fiyat ve süre vermeyelim.

Sanırım yanlışlıkla yaptınız ki çünkü doğru görünmedi.

Saygılarımla / Best Regards / Mit freundlichen Grüßen / С уважением

Benim verdiğim cevap

Alıntı:Merhaba
Aynı anda gönderiyorum çünkü serbest piyasa ortamında hız ve fiyat hangisi uygunsa onu tercih ederim. Kimi 80 TL iki gün diyor kimi 18 TL hemen diyor. Bunda anlaşılmayacak ve kabul edilmeyecek bir durum mu var? Müşteri istediğini tercih etme hakkına sahiptir lütfen bu hakka saygı duyun.

Hala ısrar ediyor

Alıntı:Böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum, cc yerine bcc eklemeniz daha uygun olurdu diye düşünüyorum.

Açık ihale usulu gibi bir konu oldu ancak biz ihalede yokuz.

Tabiki hakkınıza saygı duyuyoruz.

İyi günler.

Ve son olarak alması gereken cevabı aldı.

Alıntı:Eğer benim piyasa araştırma hakkıma saygı duymuyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz. Ben de sizin cevap vermeme hakkınıza saygı duyarım.

Hakkım olanı haksızlıkmış gibi itham etmeniz doğru olmayandır aslında.

2. Noter'e gittim verdiği fiyat 360 TL, 1. Notere gittim aynı belge 46 TL böyle saçma bir sistemde bence sizin her türlü ''Müşteri'nin fiyat sorgusuna'' saygı duymanız gerekir. Bir sigorta firması aynı şartlardaki poliçeye 400 TL fiyat vermesi, diğer bir sigorta firmasının aynı şartlardaki poliçeye 115 TL demesi. Bu farklılıkların hepsini bu bir kaç gün içinde yaşadım ve ben hiç bir geliri olmayan bir öğreniciyim!

Açık veya kapalı ihale, fırsatçılık yapan herkesin, yaptıklarının afişe olması gerekiyor.

İyi günler

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
24-08-2016, 02:00 PM
RE: Piyasadaki en uygun Tercümeyi bulmak için Buyurun TAKTİK 13-18 TL
Helal olsun yani sövmeden mail atabilmişsiniz gerçekten böyle para sömürmesiyle kalmayıp bide sömüremediği için içlenen birine denk gelmişsiniz cevabınız tam oturmuş helal olsun Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Erasmus için gerekli tercüme ve sağlık sigortası BSİ Tercüme 0 3,222 31-01-2020 02:54 PM
Son Mesaj: BSİ Tercüme

Forum Atla: