Erasmus Forum
Universidad de Granada.. - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: İspanya (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Konu: Universidad de Granada.. (/showthread.php?tid=8732)

Universidad de Granada.. - Smooth - 31-03-2013 06:28 PM

Arkadaşlar merhabalar.
Ben gelecek dönem için Granada Üniversitesi'ne gitmeye hak kazandım. Görüşleriniz nelerdir? Olumlu olumsuz tarafları nelerdir? Önerirmisiniz?

- Maddi olarak hibe ve burs yeterli olurmu? ( Genellikle içkiye çok para gidiyormuş diye duydum. İçki kullanmıyorum. )
- Granada' da kalacak yer konusu ne olacak?
- Cep telefonu konusu nasıl oluyor? Laptop götürebiliyormuyuz?
- Granada'da camii varmı?
- Geziler nasıl oluyor?

Şimdiden çk teşekkür ederim cevaplarınız için Smile

RE: Universidad de Granada.. - bluesmoke - 31-03-2013 10:24 PM

Enteresan sorular... Biraz forumu araştır biraz da Google ve Ekşi Sözlük'ü kullan derim. Granada'da camii yok benim bildiğim. 3 ay öncesine kadar yoktu... İspanya krizde bunu unutmamak lazım. Hibe kesinlikle yetmez. İçkiye çok para gitmiyor. Bacardi Mojito 70'lik 7 euro... İçkiyi en ucuza bulabileceğin yerlerden birisi İspanya... Geziler konusunda dert etme muhakkak gittiğinde onlar gelip seni bulur Smile Ve dediğim gibi araştırmacı olmanı tavsiye ederim. Tüm sorularının yanıtı forum içerisinde var. İyi eğlenceler ve iyi şanslar! Smile

RE: Universidad de Granada.. - mariposa34 - 03-04-2013 10:19 AM

Granada'da 8 yildir cami var. Bilmeyen arkadaslar icin ... hem de aktif olarak calisiyor. Laptop goturebiliyor muyuz diye sacma bir soruyu ilk defa duyuyorum. Tabi ki heryere goturebilirsin. Hibe hicbirsey icin yeterli olmaz. Bence simdiden para biriktirmeye calis. Ayrica ispanyolca cok onemli. Sinavlarda sozluk acilmasi yasak. Bu yuzden onceden iyi bir ispanyolca zemini hazirla.

RE: Universidad de Granada.. - bluesmoke - 03-04-2013 03:07 PM

(03-04-2013 10:19 AM)mariposa34 Yazılan:  Granada'da 8 yildir cami var. Bilmeyen arkadaslar icin ... hem de aktif olarak calisiyor. Laptop goturebiliyor muyuz diye sacma bir soruyu ilk defa duyuyorum. Tabi ki heryere goturebilirsin. Hibe hicbirsey icin yeterli olmaz. Bence simdiden para biriktirmeye calis. Ayrica ispanyolca cok onemli. Sinavlarda sozluk acilmasi yasak. Bu yuzden onceden iyi bir ispanyolca zemini hazirla.

Bildiğim kadarıylaydı Big Grin Ciddi misin nasıl dikkatimden kaçmış... Sad Tam olarak nerede? Gittiğim yerlerde cami var ise muhakkak gidip görüyorum.
(03-04-2013 10:19 AM)mariposa34 Yazılan:  Granada'da 8 yildir cami var. Bilmeyen arkadaslar icin ... hem de aktif olarak calisiyor. Laptop goturebiliyor muyuz diye sacma bir soruyu ilk defa duyuyorum. Tabi ki heryere goturebilirsin. Hibe hicbirsey icin yeterli olmaz. Bence simdiden para biriktirmeye calis. Ayrica ispanyolca cok onemli. Sinavlarda sozluk acilmasi yasak. Bu yuzden onceden iyi bir ispanyolca zemini hazirla.

Ciddi misin nasıl dikkatimden kaçmış... Sad Tam olarak nerede? Gittiğim yerlerde cami var ise muhakkak gidip görüyorum.

RE: Universidad de Granada.. - mariposa34 - 03-04-2013 03:22 PM

Mirador San Nicholasín sol tarafinda ayrica her cumaya kadin erkek herkes katilabiliyor. Kandil geceleri de ozel programlar duzenleniyor. Son yillarda da cok fazla Turk turist akini var camiye

RE: Universidad de Granada.. - canozek - 01-04-2015 07:05 PM

Arkadaşlar 2015-2016 güz döneminde GRANADA'da öğrenim görmeye hak kazandım. İnanılmaz mutluyum ve gerginim.Gelecek yıl ya da bu yıl orada öğrenim görecek/gören varsa iletişime geçebiliriz. Giden arkadaşların yardımına,gidecek arkadaşların da desteğine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim. Wink

RE: Universidad de Granada.. - aslihanaytun - 03-07-2015 05:21 PM

Merhaba, ben bu yaz hatta 15 Temmuz'da Granada'ya gelicem erasmus stajı için ancak bursum çok geç açıklandığı için gelemiceğimi düşünürken birden işlemlere başladım kalcak yeri araştırmak da sona kaldı bir bu konuda biraz paniğim. Bu üniversitenin ya da başka okulun yurdu var mı siz nerde kalmayı düşünüyosunuz oda kirası daha uygunsa eve de çıkabilirim ancak bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.