Erasmus Forum
roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: İtalya (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Konu: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) (/showthread.php?tid=5754)

roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - Aylakmadam - 18-03-2012 04:42 PM

Sevgili arkadaşlar..Biz İspanya'dan Roma'yı yakmaya gelmek istiyoruz.Çok çok istiyoruz ama astarı kılıfını geçiyor. Bize yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyoruz. Bu arada biz 2 kişiyiz..En azından ucuz hostel öneri ya da sokakta güvenli yatabileceğimiz bir yer önerisi ve de hatta gezebileceğimiz güzel yerler önerirseniz hatta ve hatta oradan venecia taraflarına gitmenin ucuz yolları...

RE: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - aygoin_17 - 18-03-2012 09:25 PM

simdi ne kadar yardimci olurum bilmem ilk olarak kalacak yer her yere en yakin bi hostel var . Hostel roma olimpiacos stadyumunun 1oo mt ilerisinde. Bu dedigim hostel romada her yeri gezersiniz daha cok bu yer vatician city e cok yakin daha sonra oradan bi metro a binersen san pietro del popolo meydanina oradan da her yeri yuruyetek gezersizini oradan ispanyol merdivenleri , unlu kiliseler , oradan ressamlar sokagi vs vs . bir cok yer ....

RE: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - mbozgocer - 25-04-2012 08:37 PM

ben ev tutarsam yardımcı olurum

RE: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - krakoww:) - 26-04-2012 10:39 AM

Aylakmadam kusura bakmazsan ben de buraya yazıyorum Smile ben de Polonya'da Erasmus ogrencisiyim ve Hollanda'da olan bir arkadasımla 9-12 mayıs tarıhlerınde İtalya gezisi yapmayı planlıyoruz. Kalacak yer konusunda bize de yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa minnettar oluruz. Teşekkürler Smile

RE: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - Aylakmadam - 07-05-2012 12:20 AM

Çok teşekkürler arkadaşlarSmile)mbozgocer en yakın zamanda ev tutabilmen dileğiyle..krakoww hiç problem değilSmile)bu taraflar çok güzel arkadaşlar görmeden dönmemelisiniz..

RE: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - serilos - 07-05-2012 12:35 AM

italya romada olan arkadaşlar ben yazın romaya geliyorm staj için kalacak yer konusunda banada yardımcı olursanız çok sevinirim

RE: roma' da misafirperver türk gençleri aranmaktadır!:) - umitorhan - 15-05-2012 04:00 PM

Couchsurfing yapmanızı tavsiye ederim...