Erasmus Forum
Polonya'da Staj - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Polonya (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Konu: Polonya'da Staj (/showthread.php?tid=3264)

Polonya'da Staj - malonee - 01-04-2011 04:23 AM

Daha önce Polonya'da staj yapmış arkdaşlardan acaba hangi şirketlerde staj yaptıklarını öğrenebilir miyim ?
bu yaz için Polonyada staj yapmal istiyorum.yardımcı olursanız memnun kalırım. teşekkürler.

RE: Polonya'da Staj - Mrkilic27 - 01-04-2011 06:33 PM

Bizim üniden bir arkadaş sanırım ArcelorMittal diye bir şirkette staj yapmıştı sanırım.

RE: Polonya'da Staj - vysl - 05-04-2011 03:23 PM

ya hocam ben staj yapacam hemde çok güzel bi şirkette ama lanet olası vize sorunum var erasmus öğrencisi diye bi kabul belgesi hazırladılar şirketten ve ben ersmus öğrencisi değilim bu belgeyi kullanarak vize almayı planlıyorum biraz düzenbazlığin kimseye bi zararı olmaz sanırım Smile
bakalım işte vizeyi bi alsam sonra yan gelip yatacamda Big Grin

RE: Polonya'da Staj - horizon1710 - 05-04-2011 07:34 PM

(05-04-2011 03:23 PM)vysl Yazılan:  ya hocam ben staj yapacam hemde çok güzel bi şirkette ama lanet olası vize sorunum var erasmus öğrencisi diye bi kabul belgesi hazırladılar şirketten ve ben ersmus öğrencisi değilim bu belgeyi kullanarak vize almayı planlıyorum biraz düzenbazlığin kimseye bi zararı olmaz sanırım Smile
bakalım işte vizeyi bi alsam sonra yan gelip yatacamda Big Grin

zaten erasmus kapsamında gittiğin için erasmus öğrencisidir belgesiyle başvurmayacak mısın ki vizeye, düzenbazlık niye olsun ?

RE: Polonya'da Staj - umran57 - 05-04-2011 08:01 PM

polonyada staj yapan arkadasın yok mu hiç,bi tanıdığım var istersen onunla irtibat kurmana yardımcı olabılırım