Erasmus Forum
barcelona-madrid arası ulaşım seçenekleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: İspanya (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Konu: barcelona-madrid arası ulaşım seçenekleri (/showthread.php?tid=2753)

barcelona-madrid arası ulaşım seçenekleri - AMMARO - 08-01-2011 09:44 PM

arkadaşlar barcelona hava alanına rynair le gittiğimizde merkezden uzak bir yerde bırakıyorlarmış.Barcelona merkeze nasıl gideriz en ucuz yol nedir acaba? Barcelonadan madride ulaşım seçenekleri ,fiyatları ve saatleri ni bilen var mı acaba?şimdiden tşkler.

RE: barcelona-madrid arası ulaşım seçenekleri - avci - 09-01-2011 12:56 AM

ben otobüs kullanmıstım 53 euro gidis geliş ve otobüsün bıraktıgı yerde gayet merkezi barcelona nord da inmiştim alsa nın sitesinden bakabilirsin saatlerine scorbus da var da barcelonaya gitmiyor malesef...fakat otobüsle uzun sürüyor baya 7.30 8 saat kadar. ucakla uzak bır yerde bırakıyorlar derken tren ve metroyla sehir içine ulaşılabilir diye düşünüyorum eğer başka bir hava alanından bahsetmıyorsak tabiSmile

RE: barcelona-madrid arası ulaşım seçenekleri - AMMARO - 10-01-2011 10:42 PM

aslında arkadaşım ben tam oarak anlamadım.Şimdi ben barcelonadayım madride geçmek istiyorum. benim ne gibi seçeneklerim var..

RE: barcelona-madrid arası ulaşım seçenekleri - endziya - 11-01-2011 03:03 PM

(10-01-2011 10:42 PM)AMMARO Yazılan:  aslında arkadaşım ben tam oarak anlamadım.Şimdi ben barcelonadayım madride geçmek istiyorum. benim ne gibi seçeneklerim var..

ya otobüsle gironaya gidip oradan ryan airle yada barcelonadan direk otobusle madrid e gececeksin, ama arkadas yazmıs otobusle gidiş 27-28 € ucakla ise genelde 15-20 € ama vaktinde alman lazım, e bide gironaya gidiş var 10-12 € civarı, artık secim senin..