Erasmus Forum
Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Erasmus (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Interrail (/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Konu: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) (/showthread.php?tid=10687)

Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - jeyjey.13 - 22-11-2013 02:40 PM

Merhaba arkadaşlar...
Ben şuan Çek Cumhuriyetinde erasmus öğrencisiyim.. 20 Aralık başlangıç tarihi olmak üzere almanya(berlin),hollanda(amsterdam),belçika(brüksel),fransa(paris),ispanya(barse​lona) ve italya(pisa,roma,floransa,venedik)bir interrail programım var..
Bu yerlerde 1-2 gün için bana gezme konusunda eşlik edecek, evinin, yurdunun kapısını açacak arkadaşlar arıyorum... Yardımcı olursanız sevinirim....) Smile

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - jeyjey.13 - 23-11-2013 12:40 AM

vayy arkadaş kimse yok mu nerde kaldı türk insanının yardımseverliği, misafirperverliği.. (

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - anıl35 - 27-11-2013 08:07 PM

Mesaj kutuna bak ÖM gönderdim

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - jeyjey.13 - 28-11-2013 11:44 PM

ok..)
mesaj gönderemiyorum özelden :/

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - anıl35 - 29-11-2013 03:00 PM

ÖM gönderdim tekrar mail adresimi ordan konuşabiliriz

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - jeyjey.13 - 29-11-2013 04:45 PM

ok mail attım..

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - kutayu - 31-12-2013 10:43 AM

Kalacak yer konusunu kesinlikle dert etme bence... Ucuz tatil rehberi bu konuda sana yardımcı olur... Smile

RE: Gezi arkadaşı, kalacak yer.. :) - centerhostel - 06-07-2017 02:09 AM

Budapeşte'nin Kalbinde TÜRK HOSTEL ve PANSİYON'u, Hesaplı & Temiz Konaklama Imkanı!

Budapeşte'nin merkezinde Mayıs 2016'da açılan, Türk sermayeli Pansiyonumuza ve Hostelimize kısa süreli iş gezisi, turistik gezi, lisans, master ve Erasmus amacı ile Budapeşte'ye gelen Türk misafirlerimizi bekliyoruz.

Interrail ile gelen arkadaşlar için Keleti Tren istasyonuna yürüme mesafesindeyiz, ya da 2 nolu metro ile 1 durak, otobüs ile 2 durak gelebilir, Blaha Lujza durağında inebilirler. Blaha Lujza meydanındayız. 2 nolu metro istasyonunun yanındayız, 24 saat çalışan otobüs durakları ve 4 ve 6 nolu tranvay durağının yanındayız, Burger King, Antalya Restaurant, NY Cafe, Gong Cafe ve daha birçok işletme 1-2 dk yürüme mesafesinde.

* Hesaplı günlük konaklama imkanı (10 Euro'dan başlayan fiyatlarla)
* Metro ve Tranvay'a 1 dakika yürüme mesafesinde erişim
* Hostel odalarının dışında, 2 kişilik, 3 kişilik özel banyolu, klimalı, TV'li odalar
* Türk Kahvaltısı (Ekstra)
* Budapeşte ve Macaristan hakkında genel bilgilendirme hizmeti
* Macaristan'da Lisans, Master eğitimi hakkında bilgilendirme ve Üniversitelere ücretsiz yerleştirme
* Türkiyeden para transferi konusunda destek
* Talep durumunda Macaristan'da herhangi bir yerine ya da Budapeşte'de tur organizasyonları (Ekstra)

Rezervasyon ve sorularınız için lütfen eposta gönderiniz ya da Whats App'tan bize ulaşınız
Email: denizbudapest@gmail.com
Cep Tel & Whats App: +36 70 296 3531 (Türkçe Destek)

Deniz Pansiyon Adres: 1074 Budapest, Osvat utca 11
Web: http://www.facebook.com/denizpension

Center Hostel Adres: 1074 Budapest, Dohány utca 57.
Web: centerhostel.eu

Eğitim Bilgi: http://www.huneducation.com