Erasmus Forum

Tam Görünüm: iş bankası havale
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar bir arkadaş bi başlıkta internet şubesinden yurtdışındaki hesaba havaleye 15 lira veriyom demişti. hangi banka bilmiyorum ama işbankasında aşağıdaki resimde gösterdiğim yerden havale yapınca yine 15 liramı veririz yoksa 40-50 lira gibi bişi olna swift ücretimi öderiz.

teşekkürler

[Resim: adszgji.jpg]
[Resim: swift.jpg]

bak bu garanti bankasının komisyon tutarları. bunlar hep swift. iş bankasıda yaklaşık aynıdır. euro hesabı bu.
24224 euro ya 71,72 euro komisyon almış.
1280 euroya 14,36 euro komisyon
990 euroya 14,38 euro komisyon

ama gördüğün gibi tutarsız. gönderen banka ve gönderilen banka arasındaki ilişkiye bağlı sanırım. Bunu iş bankasına sorman lazım şu bankaya göndereceğim ne kadar tutar diye.Sen gönderirken senden keserken aynı zamanda alıcıdan da kesecek. bunu unutma..
slammer selamlar biraz geç oldu cevap için ama tatildeydim kusura bakma. ben havaleyi iş bankasından hemi de resimde gösterdiğin yerden yaptım dediğim civarlarda aldılar parayı. bir değişiklik olduysa bilmiyorum tabii =)
YOKO GÜNCEL HVALE ÜCRETİ NE KADAR ŞİMDİ BEN SORDUM YALNIZ NET BİLİMİYOLAR 10 $ DEDİLER
valla ben de bilmiyorum artık yurtdışına havale yapmadığım için Big Grin ama o civardır muhtemelen
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler