Erasmus Forum

Tam Görünüm: TERCÜME YARDIM !!!
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar 2 sayfa çekçe tercüme yaptırmam gerekli. sanırım sağlık raporunu ve sabıka kaydını ingilizce kabul etmiyor ve Çekçe dilinde tercümeli istiyorlar. Çekçe çevirileri nereden yaptırabiliriz ve ücret olarak ne kadar istiyorlar ? bir yerde okudum sayfa başı 35 tl demiş bir arkadaş ama bu istanbul için geçerli ben vize başvurumu ankaradan yapacağım. yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi akşamlar...
sağlık raporunun çevirisine gerek yok.. zaten çekçe olmak zorunda. sitede tüm istenilen belgelerle neyin tercümesi isteniyor görebilirsin..

patricia hanım var, kendisi foruma da üye olmuş.. onunla iletilişme geçebilirsiniz, forumu biraz okursanız iletişim adreslerini muhakkak bulabilirsiniz
Ticari bir kazancım söz konusu değil, sadece yardım etmek istediğimden.

En uygun fiyatı sanırım Ankarada Muammer Hocam veriyor.

http://www.diramantercume.com/
ya forumda arayıp taramadığım yer kalmadı ücret ile alakalı. bir yerlerde patricia hanımın numarasını görmüştüm 2 gündür arıyordum bulamadım Sad resmen arifin manchester a attığı golü arayan adam durumundayım Sad bu arada ertan kanka anlamadım şimdi hangisinin tercümesini istiyorlar? sabıka kaydının mı yoksa sağlık raporunun mu ?
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler