Erasmus Forum

Tam Görünüm: Norveç ve Makine Mühendisliği
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Selam arkadaşlar. Ben bu sene makine mühendisliğini kazandım. En kısa zamanda Erasmus öğrenci değişim programıyla Norveç'e gitmek istiyorum. Norveç bana bu konuda çok çekici geliyor. Ama sitede Norveç hakkında pek bir döküman bulamadım. Ayrıca makine mühendisliği öğrencisi olupta Erasmus programıyla Norveç'e giden arkadaşlar, Norveç'te bizi nelerin beklediğini eklerse sevinirim.
Norveçle alakalı pek bir bilgim yok ama şunları soyluyorum bende erasmus oncesı iskandinav ülkelerını istiyordum üstelık bolumumunde norveçle anlaşmasıda vardı üstelık bende makınacıyım ama norveç ab üyesi olmadığından oraya gittiğinde hibeyle desteklenmeyeceksın üstelik norveçte türkiye standartlarının baya bir üstünde olan bir ülke
Yanılıyor olabilirim ama Norveç Erasmus'la gelen öğrencilere devlet olarak kendileri hibe veriyor diye biliyorum.
yok arkadaşlar öyle birşey =) erasmus programı demek hibeli program demek norveç ab ülkesi değil e biz de değiliz ona bakılacak olursa =) ama bize gelen de bizden giden de hibe alıyor. ama tabii oldukça pahalı bir ülke olduğu da su götürmez bir gerçek.
Referans Adresler