Erasmus Forum

Tam Görünüm: İnterrail çıkış noktası?
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Alınan interrail biletinin çıkış noktası yaşadığımız ülke mi olmalı.Belçika'dayım ama Ryanair'le osloya gidip oradan başlamak istiyorum.İnternet sitesinden bilet alacağım ama bu konudan dolayı çok emin olamadım.Huh
yok öle bişi ama aldığın ülkede sadece trenleri ücretsiz kullanamıyosunz. Daha iyi olur hatta senn için direk ücretsiz başlarsın zaten ryanair yeterince ucuzSmile) ii gezmelr şimdiden
bileti alırken country of residance mı ne bişeyler soruyordu ona türkiye yazman lazım sona istediğin yerden çıkarsın ama dönüşte de mesela belçika sınırına girdikten sonra eve gelene kadar trenlere para ödememiş olursun. yoksa belçika yazarsan bilti alırken belçika sınırlarında kullanamazsın interrail biletini ;-)
Rezervasyonlar sahiden paralı mı?
Selam. Ben erasmustan yeni döndüm de bi de yazın 1 aylık interrail düşünüyorum bir arkadaşımla Smile Birçok yerden araştırdım az çok bilioyorum ama eğer gidenler, araştırmış ya da gidecek olanlar varsa vize, tren, bilet, ücretler vs. hakkında bilgilerini, ipuçlarını paylaşırsa sevinirim Smile
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler