Erasmus Forum

Tam Görünüm: Erasmus Stajı
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,
Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Bu yaz erasmus stajı yapacağım ve acil staj yeri bulmam lazım. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Merhaba, hangi ülkeye gitmek istiyorsanız o ülkedeki bilişim firmalarının bir listesini çıkartıp cover letter, motivation letter ve CV nizi içeren bir mail atın. Bu bilişim firmalarıyla aynı alanca çalışmalarınızın olduğunu ya da ilginiz olduğunu muhakkak belirtin. Ayrıca erasmus staj hareketlilği olduğu için bir ücret talep etmediğini de belirtisen şansın artar. Bunun haricinde üniversitelere de başvurabilirsin. Uzmanlaşmak istediğin alanın hocalarının iletişim adresini bulup yukarıda söylediklerimin dahil olduğu bir email atıp şansını deneyebilirsin.

kolay gelsin
Barcelonada staj yapmayı düşünürsen yardımcı olabilirim.

alidisenointerior@gmail.com buradan ulaşabilirsin.
Selam arkadaslar Uludağ Universitesinde Rurizm Rehberliği okuyorum erasmus stajına katılmak istiyorum kabul mektubu örneğine ulaşamadım bilenler link atabılır mı ? ve staj yapılacak yer hakkınde bılgısı olan varsa yerdımcı olsun lutfen..
makine mühendisliği okuyorum. acilen staj yeri bulmam gerek yardımcı olabilir misiniz?
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler