Erasmus Forum

Tam Görünüm: almanya erasmus
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
herkese merhaba ben ytü de okuyorum. 2014-2015 yılında erasmusla almanya-kaiserslautern e gitmeye hak kazandım. Kaiserslautern Teknik Üniversitesi hakkında bilgi sahibi olan paylaşabilir mi acaba??
Selam ben de master başvurusu için uğraşıyorum 2014-2015 winter semester için. Biraz önce mail atmışlar 50 euro değerlendirme parası yollayın diye, sinirlerimi bozdular. Sonuçları yaz aylarına doğru belli olur heralde, kabul alabilirsem haberleşiriz Smile
slm bende sosyoloji bölümü öğrencisiyim almanya da staj yeri ayarlamak için ne yapmam lazım nerelere başvuru yapabilirim bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorrumm acilll
merhabalar.. ben ege'de kimya mühendisliği okuyorum. seneye erasmusla TU Clausthal üniversitesine gitmeye hak kazandım. orda olan veya daha önce gitmiş olan üniversite hakkında bilgi verirse sevinirim..Shy
bilgi.gokhan7@gmail.com TU Clausthal hakkında önemli bilgiler verebilirim şu an burada erasmus yapmaktayım.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler