Erasmus Forum

Tam Görünüm: Roskilde'de (Kopenhag yakını) Ocak-Temmuz arası kalacak yer?
Şu Anda Hafifleştirilmiş Görüntüleme Modundasınız. Tam Görünüm Modu için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba arkadaşlar,

Roskilde Üniversitesi'nde bahar döneminde Erasmus yapacağım. Bu sürede kalacağım bir yer lazım, malumunuz yurtlar da ateş pahası olduğundan alternatifler aramaktayım. Ocağın ortasından Temmuz'un başına kadar kalabileceğim, uygun fiyatta bir yer bulabilirsem harika olur.

Yardımlarınızı bekliyorum..
roskildede yurt fiyatları ne kadar hocam.birde vizeyi ne kadar da aldın
yurt fiyatları 400-500 euro civarı değişiyor roskilde üniversitesi için. henüz başvurmadım ben ama.

vizeye daha başvuramadım gelecek hafta gibi başvuracağım sanırım en geç
@kosi35, yeni üye olduğumdan özel mesaj yazabilmek için belli sayıda entry istiyor o sebeple cevap atamıyorum sana, buradan yazayım. st1 formum geldi postayla, ama daha kabul belgemi almadım. o da gelecektir yakında sanırım e-maille. nedir kafandaki soru?
Ben su an baska bi sehirdeyim ama ikinci donem Roskilde'ye gececegi. Roskilde merkezinde evler pahali. Bence bulman zor olacak. Ben bugunlerde gidip yer arayacagim. Umarim bulurum
yurda başvurdum, rockwool çıktı. aylık 423 euro, fatura falan da dahil. okulun dibi, 15 20 metrekare, eşyalı falan. biraz pahalı olsa da en azından garanti ve baş ağrıtmayan, koşturmayan bir çözüm.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler